Afatoğulları Ltd. Şti.

Afatoğulları Metal Kaplama San. ve Tic. Ltd. Şti. ; 1992 yılında Küçük Balıklı şubesinde Otomotiv sektörüne özgü Metal Yüzey İşlem Proseslerini yürütmek amacıyla kurulmuştur. Başlangıçta Siyanürlü Çinko Kaplama prosesi ile sektöre adım atmıştır.

Günümüzde, gelişen teknoloji ile birlikte çevre faktörü de göz önünde bulundurularak 1996 yılında Asitli Banyoları kullanılmaya başlanmıştır. 2003 yılında Cr+3 içeren pasivasyon kaplama çeşitleri ile ilgili çalışmalara başlamış olup, bünyesinde tüm pasivasyon çeşitlerini barındırmaktadır.

2003 son aylarında Artan talepler doğrultusunda NOSAB dokumacılar sitesin de 600 m² alana taşınarak hizmetine devam etmiştir 2004 yılında İSO 9001 2008 kalite sistem belgesini alarak 2005 yılında Xray cihazını temin edip ZNNİ prosesini devreye almıştır artan talepler doğrultusunda , 2011 yılında ORGANİZE sanayi bölgesin de 4000 m² alana taşınarak burada 2 adet Full otomasyon dolap tesisini,1 adet askı tesisini ve 1 adet yarı otomatik kaplama tesisini devreye almış olup otomotiv sektörüne aylık 500 ile 1000 ton arası malzeme akışı sağlanmaktadır.2012 yılında tuz sis testi kabini ve laboratuvar gereksinimlerini tamamlayarak gelişmelere her zaman açık yapımızla ve bütün yenilikleri yakından takip ederek, başarı grafiğimizi daha iyi hale getirmekteyiz. Firma olarak müşteri memnuniyeti ön planda tutulmaktadır. Gerek ürün kalitesi gerekse hizmet kalitesi her zaman vazgeçilmez en önemli çalışma ilkemizdir.

Afatoğulları Alaşımlı Çinko Kaplama Bursa Çinko-Nikel Alaşım Kaplama Bursa Metal Kaplama Bursa
Afatoğulları Alaşımlı Çinko Kaplama Bursa Çinko-Nikel Alaşım Kaplama Bursa Metal Kaplama Bursa Afatoğulları Alaşımlı Çinko Kaplama Bursa Çinko-Nikel Alaşım Kaplama Bursa Metal Kaplama Bursa

Kalite Politikamız

AFATOĞULLARI METAL KAPLAMA LTD. ŞTİ. olarak amacımız müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve ortaklarımızın memnuniyetini sağlayarak, kaplama konusunda liderliğimizi sürdürmektir. Sağladığımız ürün ve hizmetlerde; müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak, müşteri geri bildirimlerini etkin bir şekilde yönetmek, değer yaratmayan işlemleri ortadan kaldırarak kaynakların etkin kullanımı ile zamanında teslimat yapmak ve sürekli iyileştirmeyi amaçlayan bir kalite yönetim sistemi oluşturmaktır. Bu amaç doğrultusunda Kalite Yönetim Sistemimiz, kanuni gereklilikler, ulusal ve uluslararası standardlar ve müşteri talepleri esas alınarak sürekli iyileştirilmektedir.

Kalite Yönetim Sistemimiz’in etkinliğini arttırmak için, çalışanlarımızın eğitimine gerekli önem verilmektedir. Ayrıca çalışma ortamı ve fabrika altyapısı, değişen ihtiyaçları karşılayacak şekilde geliştirilmektedir.

Kalite hedefleri, sürekli gelişim ilkesi doğrultusunda kullandığımız en önemli araçtır. Kalite yönetim sisteminin etkinliğini sürekli denetleyerek ve gerekli görülen iyileştirmeleri gerçekleştirerek uygulanabilir şartları sağlamak ve yürütmektedir.

Tedarikçilerimiz, AFATOĞULLARI METAL KAPLAMA LTD. ŞTİ. kalite anlayışı çerçevesinde tercih edilmekte, ilişkiler, sistemin bir parçası olarak geliştirilip karşılıklı güven ve işbirliği anlayışı içinde sürdürülmektedir.

Kalite Yönetiminin gerçekleştirilmesi, sürekliliğinin sağlanması ve sürekli iyileştirilmesi AFATOĞULLARI METAL KAPLAMA LTD. ŞTİ. çalışanları olarak hepimizin görevi ve mecburiyetidir.

Genel Müdür

Fatih AFAT

Misyonumuz

İç ve dış müşterilerimize, kuruluşumuzu en iyi şekilde tanıtmak, Kalite Süreç yönetimini benimsemek ve sürekliliğini sağlamak, Gücünü tecrübesinden alan bir kuruluş olarak çalışanların alınan kararlara ortak olmasını sağlamak

Organizasyon Şeması

Vizyonumuz

Çağdaş yönetim anlayışıyla, Uyguladıgı kalite yönetim sistemiyle, Kaliteye karşı duyarlılığıyla, Müşteriye sundugu ürün ve hizmet kalitesiyle, Teknolojik yatırımlarıyla, Kurumsal yapısıyla, Kalite,fiyat ve zamanında teslim yönünden,tercih edilen lider kaplama firması olmak.


Sertifikalarımız